2423/719
Mogens Zieler (f. København 1905, d. Odder 1983)
“Røde Sky”. Tryksigneret Zieler 1972. Litografi i farver. Lysmål 41×59.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag