2423/​719

Mogens Zieler (f. København 1905, d. Odder 1983)

“Røde Sky”. Tryksigneret Zieler 1972. Litografi i farver. Lysmål 41×59.

Original stand. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 4. juni 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

(Autobud) 1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK