Jean Miotte (f. Paris 1926, d. Pignans 2016)
“Par Egard”. Sign. Miotte. Olie på lærred. 60×81.
Seller informs: Tror jeg ikke. Der er nogle få krakelleringer i billedet, som jeg tror er fra midten/slutningen af 1960'erne
Kommissionsbud