922/183
A Heriz carpet, North West Persia. Classical geometrical medallion design. C. 1940. 491×345 cm.
Condition
Condition report available on request.
Preview
Auction
Category
Bidding Deadline
Selling
Estimate
Commission bid
Phone bid