2425/​842

Ubekendt design

Bordlampe af teak, udskåret med hjorte i relief. Udført 1960érne. H. eksl. fatning 34.

Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag