2425/842
Ubekendt design
Bordlampe af teak, udskåret med hjorte i relief. Udført 1960'erne. H. eksl. fatning 34.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 18. juni 2024
Vurdering
Hammerslag