Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
To kompositioner. Sign. EJ 92, 148/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 66×50. Uindrammet. (2)
Håndteringsmærker og enkelte misfarvninger.
246527 | ||
576 |