2435/​7557

Julio Le Parc (f. 1928)

Tre kompositioner. Alle sign. Le Parc, hhv. 7/50 og 8/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 100×70. Uindrammet. (3)

Original stand med små håndteringsmærker- og folder.

Grafik og editioner, 27. august 2024

Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Hammerslag

31 bud

1163466 (Autobud) 12.500 DKK
908697 12.000 DKK
1163466 (Autobud) 11.500 DKK
908697 11.000 DKK
1163466 (Autobud) 10.500 DKK
908697 10.000 DKK
1163466 (Autobud) 9.500 DKK
908697 9.000 DKK
1163466 (Autobud) 8.500 DKK
908697 8.000 DKK
1163466 (Autobud) 7.500 DKK
908697 7.000 DKK
1163466 (Autobud) 6.500 DKK
908697 6.000 DKK
1163466 (Autobud) 5.500 DKK
908697 5.000 DKK
1163466 (Autobud) 4.800 DKK
908697 4.600 DKK
1163466 4.400 DKK
908697 (Autobud) 4.200 DKK
1163466 4.000 DKK
908697 (Autobud) 3.600 DKK
1163734 3.400 DKK
908697 3.200 DKK
801600 (Autobud) 3.000 DKK
908697 3.000 DKK
801600 2.800 DKK
1163734 (Autobud) 2.700 DKK
801600 2.700 DKK
1163734 2.600 DKK
908697 2.500 DKK