922/​45

Stor prismekrone i Maria Theresia stil med stel af delvis forgyldt metal beklædt med glas, 22 lysarme monteret til el. i to etager, behængt med talrige prismer. 19. årh.s slutning. H. 155. Diam. 115.

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Tre drypskåle med skår. We do not guarantee the electrical installation.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?