2431/565Lyngby
Corneille: "Soleil cou coupé I", 2001-2002. Sign. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 82 x 62. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2431/622Lyngby
Corneille: "Soleil cou coupé II", 2001-2002. Sign. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 82 x 62. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2431/643Lyngby
Corneille: “Femme entre tigre et oiseau”. Sign. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 60 x 78. Uindrammet
Vurdering :
5.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/802Lyngby
Pierre Alechinsky, Mogens Balle, Christian Dotremont: To kompositioner. Træsnit og litografi i farver. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud: