186/55
Sif Itona Westerberg, (f. 1985): To originallitografier. (2).
Vurdering :
5.000 DKK Hammerslag:
2.500 DKK -
186/54
Mie Mørkeberg: Gul Kolibri, 2021. Litografi. Sign. og nummereret. Edition 9/125.
Vurdering :
4.500 DKK Hammerslag:
6.000 DKK -
186/53
Anne Torpe: Sadies Suggestion, 2020. Originalt farvelitografi.
Vurdering :
1.200 DKK Hammerslag:
1.250 DKK -
186/48
Martin Bigum: The Kisses. Originalt farvelitografi.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.200 DKK -
186/51
Morten Schelde: Sause Anglaise, 2021. Originallitografi. Signeret og nummereret 15/110.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.650 DKK -
186/44
Sif Itona Westerberg (f. 1985): To originallitografier. (2).
Vurdering :
5.000 DKK Hammerslag:
2.700 DKK -
186/28
Mie Olise Kjærgaard: Originalt litografi, signeret og nummereret 20/44.
Vurdering :
5.000 DKK Hammerslag:
2.900 DKK -
186/31
Mads Guldager: Fine Art Print. New York Reflection. Fine Art Glclée print i sort svæveramme.
Vurdering :
17.500 DKK Hammerslag:
7.000 DKK -
186/41
Peter Callesen: Melting Boat, 2019. Originalt litografi. Signeret og nummereret 3/10.
Vurdering :
3.500 DKK Hammerslag:
6.000 DKK -
186/35
Maria Torp: Giclée tryk, Protéus. Signeret og nummereret. Edition 38/75.
Vurdering :
4.500 DKK Hammerslag:
4.800 DKK -
186/27
Leif Sylvester: Byliv, Originalt litografi. Signeret om nummereret 91/180.
Vurdering :
7.500 DKK Hammerslag:
5.500 DKK -
186/24
Knud Odde: Linoleumstryk. Nadine, 2024. Signeret og nummereret 24/35.
Vurdering :
2.100 DKK Hammerslag:
2.200 DKK -
186/23
Kathrine Ærtebjerg: Uden titel, 2021. Linoleumstryk. Signeret og nummereret 48/50.
Vurdering :
1.200 DKK Hammerslag:
1.250 DKK -
186/17
Wilhelm Freddie: Tryk fra 1940’erne. Signeret af kunstneren.
Vurdering :
2.500 DKK Hammerslag:
2.000 DKK -
186/20
Jesper Christiansen: To originale litografier, motiver fra Provence. (2).
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
186/16
Stig Brøgger: Silketryk. Some of Those Days, 2000.
Vurdering :
8.000 DKK Hammerslag:
800 DKK -
186/12
Eske Kath: Originalt litografi. Uden titel, 2023.
Vurdering :
3.000 DKK Hammerslag:
3.200 DKK -
186/9
Cathrine Raben Davidsen: Originalt litografi. Trickster (Girl), 2013.
Vurdering :
7.500 DKK Hammerslag:
5.500 DKK -
186/4
John Kørner: Syrelavering. Ocean, 2006. Syrelavering.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
8.500 DKK -
186/3
Asger Harbou Gjerdevik: Originalt farvelitografi. Animal Locomotion 5.
Vurdering :
4.500 DKK Hammerslag:
4.200 DKK