Cathrine Raben Davidsen (b. Copenhagen 1972)
Originalt litografi. Trickster (Girl), 2013. Signeret og nummereret 22/24. Indrammet. Mål: 50×65 cm.
Galleripris: 7.300 kr.
Værket er doneret af kunstneren selv.
32 bids
When | Bidder | Bid |
904369 | ||
880748 | ||
904369 | ||
880748 | ||
904369 | ||
880748 | ||
904369 (Auto bid) | ||
880748 | ||
904369 | ||
1045727 | ||
1054176 | ||
297161 | ||
1054176 | ||
1017072 | ||
892414 | ||
962022 | ||
880748 (Auto bid) | ||
962022 | ||
880748 | ||
1046681 | ||
1054176 | ||
862427 (Auto bid) | ||
942020 | ||
862427 (Auto bid) | ||
833597 | ||
862427 | ||
880748 (Auto bid) | ||
862427 | ||
880748 (Auto bid) | ||
1138259 | ||
880748 | ||
1068637 |