924/​188

Tysk rokoko kommode af guldstafferet nøddetræ, lige sider, front med tre skuffer. 18. årh.s midte. H. 79. B. 77. D. 54.

Proveniens: Dansk privatsamling.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?