924/188
Tysk rokoko kommode af guldstafferet nøddetræ, lige sider, front med tre skuffer. 18. årh.s midte. H. 79. B. 77. D. 54.
Proveniens: Dansk privatsamling.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud