2431/611
Tue Poulsen (f. København 1939)
Sofabord af wengé, top ilagt fliser af stentøj med blå og brun glasur. Sign. Tue. 1970'erne. H. 50. L. 156. B. 70.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
885063 |