2431/​611

Tue Poulsen (f. København 1939)

Sofabord af wengé, top ilagt fliser af stentøj med blå og brun glasur. Sign. Tue. 1970'erne. H. 50. L. 156. B. 70.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

885063 3.000 DKK