2426/132
Prydvase af slebet glas, dekoreret med monteringer af forgyldt bronze. 19. årh.s. slutning. H. 34. Diam. 21.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ujævnheder i glas langs øvre bronzemontering.
Vurdering
Hammerslag
30 bud
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 | ||
51973 (Autobud) | ||
1092330 | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 (Autobud) | ||
51973 | ||
1092330 | ||
51973 | ||
1092330 | ||
51973 |