922/​49

Baccarat (, Established 1764)

Et par franske prismekroner med burformet stel af forgyldt bronze, behængt med prismer af glas, otte lysarme i to etager monteret til el. Louis XV form, 19. årh.s slutning. H. 138. Diam. 64. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

60.000–80.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?