Bjørn Nørgaard (f. København 1947)
“5 farve litografier”. Mappe med fem litografier. Alle sign. monogram 89, 191/300. Litografi i farver. Udgivet af Brøndum, København. Bladstørrelse 31×24. I original mappe.
Håndteringsmærker. Herudover original stand.
806575 |