2431/​901

Dansk møbeldesign

Et par skænke af eg, front med fire skuffer og låge, greb og beslag af messing. 1970'erne. H. 71,5. B. 100. D. 45. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. To nøgler medfølger.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?