2436/524
Johnny Madsen (f. Thyborøn 1951)
Uden titel. Sign. Johnny Madsen. Olie på lærred. 40×100.
Vurdering
802930 | ||
1162937 (Autobud) | ||
802930 | ||
1162937 | ||
802930 | ||
1162937 | ||
951180 |