2425/1167
Ole Lynggaard (f. 1936)
Et par manchetknapper af forgyldt sølv. Samlet vægt ca. 17,5 g. B. 3 cm. L. 25 mm.(2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ole Lynggaard, 19. juni 2024
Vurdering
Hammerslag