1934/1538
Kinesisk panel af hardwood, udskåret med blomster i vase, penselbæger og ornamentik. Sen Qing ca. 1900. 117×75 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. august 2019
Vurdering
Hammerslag