921/​388

Mogens Ballin (f. København 1871, d. Hellerup 1914)

To kvinder i landskab. Usign. Akvarel på papir. 42×58 cm.

Proveniens: Kunstneren Mogens Ballin. Nedarvet i familien.

Vur­dering

18.000–20.000 DKK

Hammerslag

18.000 DKK