922/133
Carl Holsøe (f. Aarhus 1863, d. Asserbo 1935)
Bakket landskab med aftensol. Sign. C. Holsøe. Olie på træ. 42×42.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud