2118/704
Ida Barbarigo (f. Venedig 1925, d. sst. 2018)
To kompositioner. En er sign. Barbarigo. Olie på lærred. 35×27. Uindrammede. (2)
Minimale krakeleringer.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag