2431/​779

Frits Henningsen (f. 1889, d. 1965)

Magasinhylde/nodereol af bejdset bøg med fire tremmehylder. Model 208. Udført hos snedkermester Andreas Tuck. H. 76. B. 45. D. 31.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

914016 1.500 DKK