2433/629
Bordlampe af patineret diskometal, rundt korpus med kanneleringer. Stemplet monogram Just A. Dessin 1632. H. ekskl. monting. 20.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Skærmholder let trykket.
Vurdering
Hammerslag
25 bud
853141 (Autobud) | ||
1064555 | ||
853141 (Autobud) | ||
859022 | ||
853141 (Autobud) | ||
1064555 | ||
853141 (Autobud) | ||
859022 | ||
853141 (Autobud) | ||
508374 | ||
853141 (Autobud) | ||
508374 | ||
853141 (Autobud) | ||
508374 | ||
853141 (Autobud) | ||
508374 | ||
853141 | ||
508374 (Autobud) | ||
853141 | ||
508374 (Autobud) | ||
1024485 | ||
508374 | ||
1024485 | ||
508374 | ||
800608 |