924/​151

Sjældent stort Fransk Rokoko langbord af nøddetræ, sarg udskåret på slle sider med rocailler og bladværk, cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 76. L. 314. B. 72.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

175.000–200.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?