2435/​946

Norman Foster (f. England 1935)

“Foster 503”. To-personers sofa med stel af forkromet stål, sider, ryg og løse hynder betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Walter Knoll. L. 175.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?