2436/220
Frugtkurv af fajance, gennembrudte sider, indvendig dekoreret i farver. Utydeligt sign. 18. årh. 18×22 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag