2436/​220

Frugtkurv af fajance, gennembrudte sider, indvendig dekoreret i farver. Utydeligt sign. 18. årh. 18×22 cm.

Aldersrelaterede spor.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK