2213/507
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Uden titel. Sign. og dateret på bagsiden Lars Nørgård 85. Olie på lærred. 204×160. Uindrammet.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 29. marts 2022
Vurdering
Hammerslag