12109/29
Frederik Næblerød (f. 1988)
Komposition. Sign. FN 2020. Litografi i farver nr. 5/30. Lysmål 29×23. Rammemål 43×33.
Har lidt håndterings mærker, herunder enkelte foldemærker omkring midten.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
37 bud