2032/737
Alhed Larsen (f. Heden Sogn 1872, d. Odense 1927)
Parti fra kunstnerparrets have på Møllebakken. Sign. A.L. Olie på lærred. 47×63.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud