2421/662
Andreas Wargenbrant (f. 1967)
Dalahest. Sign. monogram. Forgyldt bronze. H. 34.
Minimale håndteringsmærker. Én enkelt misfarvning på forreste venstre ben.
Moderne kunst og design, 21. maj 2024
Vurdering
Hammerslag