2431/875
HuskMitNavn (f. København 1975)
“Narcissisten”. Usign. Oplag 100. Litografi i farver. Lysmål 68×49.
Udført som forside til Euroman januar 2018.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Fra
i
Vurdering
822821 |