2421/23
Stor dansk rokoko armstol af senere forgylt træ. 18. årh.s midte.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere forgyldt.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. maj 2024
Vurdering
Hammerslag