2431/​898

Dansk møbeldesign

Fem stole med stel af teak, betrukket med stribet og mønstret møbelstof. 1960'erne. (5)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Betræk med smuds og pletter.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?