2431/898
Dansk møbeldesign
Fem stole med stel af teak, betrukket med stribet og mønstret møbelstof. 1960'erne. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Betræk med smuds og pletter.
Fra
i
Vurdering