2435/908
Dansk design
To justérbare standerlamper af patineret messing og jern. 1940–50'erne. H. 132 og 150. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 28. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||