2433/​95

Et par havevaser af sortmalet støbejern på sokkler. 20. årh. H. 125. Diam. 57. (4 dele i alt)

Brugsslitage. Afskalninger.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?