2438/​803

Acton Schubell (, Danmark. 20. Århundrede)

“Pragh”. Skulpturel skammel med ben af eg. Sæde betrukket med lyst velour. Udført hos Schubell & Madsen.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

870177 3.000 DKK