2322/​600

Hans Hartung (f. Leipzig 1904, d. Antibes 1989)

Uden titel. Sign. Hartung, 81/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 65 × 50. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 30. maj 2023

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag