2439/1522
Et par danske Louis XVI spejle af mahogni og forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 156. B. 50. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
39 bud