893/66
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Vinterdag ved Mølleåen. Sign. C. F. Aagaard 81. Olie på lærred. 71×58.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag