2004/201
Ægformet skrin af blåt glas med gulddekoration, montering af forgyldt metal. 20. årh. H. 16 cm. Diam. 11 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud