2425/119
Lille Kommode af bemalet træ, front med tre skuffer. Gustaviansk stil, 20. årh. H. 76. B. 66. D. 37.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag