2435/​624

Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)

Tre skabe og tre bogreoler af massiv Oregon pine. inkl. tre sokler. Messingforede samlingshuller. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5/36. (9)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. En hylde med større afslag/revne.

I Lyngby
Vur­dering

30.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?