2426/​918

Rainer Daumiller

Fire armstole af massiv fyr. Udført 1970'erne hos Hirtshals Savværk. (4)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Auktion
Kategori
Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt