2426/918
Fire armstole af massiv fyr. Udført 1970'erne hos Hirtshals Savværk. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Fire armstole af massiv fyr. Udført 1970'erne hos Hirtshals Savværk. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Ikke solgt